Імплантати Micro

Імплантати Micro

Імплантати Micro

Імплантати Micro Ø3.0 призначені для безпечної установки в ділянках з обмеженим проміжком між зубами та об‘ємом кістки

ДИЗАЙН ОРТОПЕДИЧНОГО З’ЄДНАННЯ:

•  внутрішнє конічне (конус Морзе) та дванадцатигранне з’єднання забезпечують точну фіксацію імплантата з абатментом (функція INTERLOCK)

•  рівномірно передає напруження імплантата, що мінімалізує можливі мікрорухи між імплантатом та абатментом і можливість втрати кістки

•  скошений край платформи забезпечує щільне кісткове прилягання

Внутрішнє конічне з‘єднання було розроблено для забезпечення компактності, високої міцності і дуже щільної посадки абатмента. Виключно щільне прилягання запобігає бактеріальній інвазії в ділянці контакту абатмента з імплантатом. Крім того, таке з‘єднання виключає можливість виникнення мікрорухомості.


ТІЛО ІМПЛАНТАТА:

•  повторює анатомічну форму кореня зуба і забезпечує кращу початкову стабільність. При введенні у підготовлене ложе імплантат конічної форми легко позиціонується ще до початку роботи інструментом, що полегшує роботу лікаря. Завдяки особливій формі, збільшується площа поверхні імплантата, тобто контакт поверхні імплантата з кісткою є значно більшим. Це забезпечує кращу первинну фіксацію та стабільність імплантата, посилює його стійкість до функціонального навантаження.

•  змінює напрямок напруги між імплантатом і кортикальною кісткою, переносячи навантаження на губчату кістку, завдяки чому зменшується ризик втрати кісткової тканини в кортикальному шарі.
Пласке закінчення імплантата зменшує ризик пошкодження важливих анатомічних структур.


ТРИ БОРІЗДКИ:

•  антиротаційний ефект і оптимальна стабілізація імплантата

•  опір обертанню при встановленні ортопедичних компонентів

•  мінімалізація перегріву кістки

Три боріздки в апікальній частині імплантата мають розмір, який залежить від довжини імплантата. Довжина ріжучих вертикальних боріздок забезпечує збір кісткової стружки з її подальшим ущільненням у нижній третині сформованого кісткового ложа.


ДИЗАЙН ШИЙКИ - мікрорізьба забезпечує:

•  кращу первинну стабільність імплантата

•  рівномірний розподіл оклюзійних сил при жувальних навантаженнях


РОЗШИРЕНА ПОВЕРХНЯ створена за допомогою піскоструменевої обробки крупнозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макропористість. Далі титан обробляється кислотним травленням, що утворює шар мікропористості. В результаті формується поверхня , що сприяє розвитку в зоні контакту клітин, які відповідають за остеогенез


ФОРМА РІЗЬБИ:

•  гарантує легке проникнення у кістку і відповідність заданому напрямку при фіксації імплантата

•  збільшена за рахунок особливої різьби поверхня імплантата дозволяє досягнути досконалої первинної стабілізації

Розмір мікрорізьби з кроком 0,2 мм є сталим для всіх довжин імплантатів. Крок різьби 0,6 мм та вибрана форма різьби дозволяє витримувати навантаження до 40 Н при первинному навантаженні.
 
ВАЖЛИВО! Безпечне клінічне рішення Використання вузьких імплантатів являє собою безпечний і передбачуваний метод лікування в ситуаціях, де використання імплантатів стандартного діаметру призвело б до збільшення ризику клінічних ускладнень, наприклад, при мінімальному обсязі твердих тканин і в обмежених міжзубних проміжках.
Рекомендоване зусилля закручуваня імплантата до 30 Нсм.