Абатменти Dental

Абатменти Dental

Абатменти Dental

Абатменти Dental

Внутрішній шестигранник

  • абатменти легко адаптувати до любої клінічної ситуації
  • можна фрезерувати для індивідуалізації абатмента
  • фіксація ортопедичної конструкції на цемент
  • для простого і точного позиціювання має направляючий шестигранник

Важливо!

Дизайн ортопедичного з’єднання 

Внутрішнє шестигранне з‘єднання служить для надійної фіксації різних типів абатментів. Саме таке з‘єднання імплантат-абатмент сприяє досконалій, герметичній та стабільній щільності, рівномірно переносить навантаження на імплантат, практично виключає будь-які мікрорухи.

Стандартна платформа 

Розмір внутрішнього ортопедичного з‘єднання є стандартним для імплантатів Dental і Dental Plus будь-якого з чотирьох діаметрів. Це дозволяє фіксувати всі прямі і кутові абатменти Dental, а стінки імплантата при такому з‘єднанні залишаються достатньо міцними, щоб витримувати прямі навантаження.

Використання кутового абатмента рекомендовано у тих випадках, коли імплантат встановлено під кутом більше ніж 15° від осі зуба.

Безплечевий абатмент та абатмент з беззольної пластмаси використовуються для виготовлення індивідуальних абатментів у лабораторних умовах.

Індивідуальний абатмент (складається з базової титанової частини і ковпачка з беззольної пластмаси) використовується як основа під індивідуальний цирконієвий абатмент з використанням цементної фіксації (метал-метал).

Покриття

Застосовано вакуумно-дуговий метод покриття абатментів (нітрид-титанове покриття), котрий характеризується високою адгезією і твердістю, стійкістю до зносу тертям і дії повітряної атмосфери, агресивних середовищ, ерозії. 

Маркування

Цифри на абатментах відповідають висоті під’ясенної частини, що полегшує вибір його відповідного різновиду (крок становить 1 мм).